Vítejte přátelé

Aktualizace 3.1.2011

Chystám velký FACELIFT tohoto webu :-) Ale Bůh ví kdy :-) i obsah a Altair slibuje zcela nový kalendář na léto, to už asi nestihnul. Rád přijmu nápady i pomoc.

Darkclub.cz funguje jako stručný přehled BDSM Fetish akcí a postupně je vyžíván i dalšími organizátory a registrovaní zájemci dostávají pravidelné informace o akcích, přidejte se i vy a dostávejte pravidelně informace! Registrujte se TADY!! K dnešnímu dni je registrováno 708 ověřených uživatelů. Jestli se nadaří napište, zavolejte! Mohu vám vystavit stránečky i s vaší designem (například fetish.darkclub.cz). Prosím organizátory a další zúčastněné, aby mě informovali o termínech, které rád vystavím v kalendáři.

Darkclub.cz si chce zachovat původní organizačně informační charakter. Žádné porno ani erotika na hlavních stránkách a budete tak mít možnost sledovat dění z práce i školy bez obav z kolektivu a nadřízených. Samotnému je mi občas nepříjemné zjišťovat informace na stránkách s pozadím mučírny či doplněné "neslušnou" fotkou. Sexuálně explicitní fotky a grafika budou na podstránkách v reportážích a dokumentacích.

Darkclub.cz podporuje všechny organizační skupiny a je absolutně neutralní. Redakční systém umožňuje rychlé a jednoduché vytváření a správu stránek. Darkclub vám tak poskytne prostor pro prezentaci vašich akcí a to i privátních a jinak omezených. Nebojte se napsat! Můžete se prezentovat infostránkou nebo využít KALENDÁŘ, který funguje i jako součást BDSM.cz, který momentálně odpočívá a čeká na reinkarnaci. V kalendáři máte možnost nejen uvést akci ale i její popis a hlavně máte k dispozici registrační formuláře a to včetně schvalování účastníků!!!

Díky velectěnému a velkomožnému Riderovi a společnosti Altairis, který to vlastně celé naprogramoval a hostuje. Díky moc!

PODPOŘTE prosím tento projekt

a vkládejte do svých stránek tento kalendář